Lp.Nazwa drużynySkład drużynyMiastoUwagi
1.Silesia Mölkky Team1. Krzysztof Mocha, 2. Adam OlszyckaChorzów
2.Libero 11. Wiktor Somerfeld, 2. Marta Somerfeld, 3. Fabiola SomerfeldPowidz
3.Śliscy kumple1. Szymon Marysiak, 2. Maksymilian Ciesielski PowidzZwycięzcy eliminacji
4.Marysiak Team1. Anna Chojnacka-Marysiak, 2. Karol MarysiakPowidz
5.Pędraki słodziaki1. Michał Sopa, 2. Aneta BarcikowskaPoznań
6.Bracia D.I1. Adam, 2. MichałPuszczykowo
7.Bracia D.II1. Joanna, 2. MaciejPuszczykowo
8.Bulbozaury1. Katarzyna Skoracka-Walasik, 2. Mateusz WalasikPoznań
9.Charmandery1. Adam Walasik, 2. Zuzia WalasikPoznań
10.Kuce z Bronksu1. Katarzyna Arseniuk, 2. Jakub ArseniukPoznań
11.Szarlatani z BUKU1. Monika Szalaty, 2. Michał PawlakBuk
12.What About Us1. Antti Hämäläinen, 2. Jukka Reinamo, 3. Tarja ReinamoHyvinkää/Finland
13.Molkkozaury1. Mirosław Glapiak, 2. Piotr LuchPoznańZwycięzcy eliminacji
14.Team Marek & Robert1. Marek Kasprzak, 2. Robert KasprzakPoznań
15.Lucky Foton21. Jacek Grobelny, 2. Beata Zdrzalik-GrobelnaWrocław
16.Lucky Foton1. Jacek Gołębiowski, 2. Regina GołębiowskaWrocław
17.Staniole1. Maciej Staniewski, 2. Izabela StaniewskaPoznań
18.Cebulki1. Krzysztof Cebula, 2. Ewa CebulaSztum
19.Dziubuleńki1. Kamil Szyler, 2. Anna SzylerGliwice
20.Mrozy1. Jarosław Mróz, 2. Monika MrózNowe Borówko
21.Kasjopeja1. Paulina Michno, 2. Maciej PolakJarosław
22.ORLIK MOSIR ZDUŃSKA WOLA 1. Sylwek, 2. BeataZduńska Wola
23.Wojtusie1. Maria Naskręt, 2. Wojciech GronowskiKościan
24.SIM1. Ilona Sowińska, 2. Marta SowińskaBojanowo
25.PikaRodzina1. Marcin Triebs, 2. Agnieszka TriebsBojanowo
26.Szybcy i Wściekli1. Szymon Triebs, 2. Maria BiadalskaBojanowo
27.W-Z1. Wiesława Świerzewska, 2. Zenon ŚwierzewskiKawcze (Bojanowo)
28.Majeczka1. Marek Derlatko, 2. Amelia DerlatkoBojanowoZwycięzcy eliminacji
29.Muklownicy1. Jakub Kulus, 2. Michał Muszyński, 3. Katarzyna Klasura, 4. Krystian DobierskiSława
30.High Sparrows1. Paweł Knapiński, 2. Aleksandra OźminkowskaPoznań
31.Euroloan Mölkky Team1. Grzegorz Kasprzyk, 2. Robert GryszkoWarszawa
32.Amatorzy1. Tomasz Stanek, 2. Marzena PołczykBojanowo
33.Gryfindor1. Wiktor Triebs, 2. Eliza MiśkowiakBojanowo / Rawicz
34.Niedoparki1. Marcel Napieralski, 2. Roksana NapieralskaŚremZwycięzcy eliminacji
35.Oliwka i Jacek1. Jacek, 2. OliwkaPuszczykowo
36.Dama Gier1. Sylwia Zimowska, 2. Grzegorz OwczarekPoznań
37.Guzzi1. Anna Guziałek, 2. Piotr GuziałekPuszczykowo
38.Maria i Ala1. Maria Michałowska, 2. Ala BrączkowskaPuszczykowo
39.SKODIM1. Miron Skołuda, 2. Małgorzata SkołudaPuszczykowo
40.Kłosy1. Agnieszka Kłosowska, 2. Borys KłosowskiPuszczykowo
41.LAS PuszczykowoPuszczykowo
42.Molkky Sztum1. Marcin Morżyk, 2. Arkadiusz PirógSztumZwycięzcy eliminacji
43.Nørveg 11. Lena Głowacka, 2. Jan SękowskiWarszawa
44.Bez pudła1. Paweł Jessa, 2. Krystian RybarczykPoznań
45.Dirty Sparrows1. Nikodem Wróbel, 2. Julia PolewkaPoznań
46.Potwory i Spółka 1. Monika Spylczyn, 2. Aleksandra Spylczyn, 3. Jakub Spylczyn, 4. Piotr Kalkowski Poznań
47.Nørveg 21. Aleksandra Piotrkowicz, 2. Michal Głowacki Warszawa
48.GAZDA MOLKKY TEAM1. Krzysztof Gazda, 2. Robert GazdaChorzów
49.Pijani władzą1. Sandra Zawieja, 2. Jędrzej FornalikPoznań
50.Pionkolandia1. Sławek Wiechowski, 2. Oskar CebulaSztum
51.GraczynNowa Sól
52.Szczepanek1. Marek Szczepanek, 2. Krysia SzczepanekSztum
53.OSKAR Team1. Sylwia, 2. Oskar Luboń
54.Gwiazdy Południa I1. Tomasz Gilarski, 2. Irek KowalBudzyń
55.Cucumber Squad1. Daniel Kowalewski, 2. Konrad MłynarczukWarszawa
56.F21. Piotr Knapiński, 2. Vladyslav BudiakMosina
57.Lucrum Team1. Łukasz Gralak, 2. Bartosz ChlebickiKomorów
58.DeMolkky1. Ewa Szczepaniak, 2. Katarzyna Pieprzyk Bojanowo-Kawcze
59.Agas Team1. Agnieszka WojciechowskaPuszczykowo
60.Wesolutkie1. Zofia Parecka, 2. Urszula CzerwińskaBojanowo
61.Rzutki1. Mariola Sobolewska, 2. Przemysław TriebsLeszno
62.Dwaj Grochole1. Paweł Grochowski, 2. Maciej GrochowskiByszki/PoznańZwycięzcy eliminacji
63.Lahti Team1. Helena Pohjola, 2. Roosa ShahsawariLahti
64.Czacha Games TeamPoznań
65.Flamingi1. Edyta Pawlicka, 2. Maciej KąpielskiBojanowo
66.Janaszek1. Andrzej Janaszek, 2. Magdalena JanaszekPuszczykowo
67.Atomówki - Krzemieniewo 1. Justyna Smektała, 2. Sylwia ŁukaszykNowy BelecinZwycięzcy eliminacji
68.Drewniaki1. Oskar Kusik, 2. Aleksandra KusikLeszno
69.Stachu1. Filip Stachowiak, 2. Krzysztof Stachowiak Bojanowo
70.Paczka1. Wanda Wolsztyniak, 2. Radosław Grzelak Bojanowo
71.Kołczaki1. Aleksandra, Łukasz, Paulina i Adrian Kołcz Luboń
72.Luntrusy 21. Artur Połeć, 2. Natalia Połeć ToruńZwycięzcy eliminacji
73.Granaty1. Joanna Miśkowiak, 2. Tatiana Kasztelan Bojanowo/Rawicz
74.Krystian i Mateusz1. Krystian Morżyk, 2. Mateusz Wawrzaszek Sztum
75.ABLAS1. Anna Markowska, 2. Daria Głuszek BojanowoZwycięzcy eliminacji
76.Lisy4x41. Piotr Lis, 2. Aleksander Lis Puszczykowo
77.1. Jarek Budnicki, 2. Joanna Ksieniewicz Warszawa
78.1. Jukka Kiljunen, 2. Lidia Perkowska Warszawa
79.1. Paweł Kiljunen, 2. Magdalena Sadowska, 3. Piotr GołębiowskiWarszawa
80.Puszczyki1. Justyna Kowalewska, 2. Karol Kowalewski Puszczykowo
81.TolkiBojanowoZwycięzcy eliminacji

Oragnizatorzy / partnerzy

SMGP Kości
Tactic Polska
Miasto Puszczykowo
Powiat Poznański

Patronat honorowy

Burmistrz Miasta Puszczykowa
Starosta Poznański Jan Grabkowski
Ambasada Finlandii w Warszawie
Towarzystwo Polsko-Fińskie
Kocham Puszczykowo

Patronat medialny

TVP3 Poznań
Echo Puszczykowa
Nasza-okolica.pl
Powiatowa 17
Dama Gier

Sponsorzy

Euroloan
Konar
SynGrass
Leśny Ośrodek Szkoleniowy w Puszczykowie
Fundacja Buju
Hotel Wielspin w Puszczykowie